eBooks

Browse our range of eBooks from the Wizarding World. A host of languages and a world of magic, all at your fingertips.Hogwarts Library Books

Çağlar Boyu Quidditch

J.K. Rowling,Kennilworthy Whisp

Where to buy

Details

Format: eBook
Publication Date: 18th May, 2023
Other languages: Brazilian PortugueseBulgarianChineseDanishDutchEnglishEnglish (US)FrenchGermanHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanPolishPortugueseSpanishSwedish
ISBN: 9781789391541

Çağlar Boyu Quidditch, yayımlanmasından bu yana Hogwarts kütüphanesinin en popüler kitaplarından biri olmuştur. Harry Potter, Hermione Granger ve daha fazla kişi tarafından okunan bu kitap, büyücülük dünyasının favori oyunu için vazgeçilmez bir rehberdir.

On birinci yüzyıldaki Queerditch Bataklığı’ndan günümüzün sofistike sporuna uzanan yolculuğunun bir haritasını çıkaran Çağlar Boyu Quidditch, sana Quidditch oyununun parçası olan coşkulu zaferi ve Chudley Güllelerini desteklemek gibi ezici umutsuzluk anlarını gösterecek.

700 adet faul ve hangi Dünya Kupası Finalinde hepsinin işlendiğinden Transilvanya Şaşırtmacası ile Woollong Yalpası arasındaki farka kadar oyunun tüm tarihini ve kurallarını öğrenin.

Hogwarts Kütüphanesi’nin rafları, aynı zamanda daha ilgi çekici kitaplara ev sahipliği yapıyor. Çağlar Boyu Quidditch’ten keyif aldıysanız kütüphanenin diğer hazinelerine de göz atmak isteyebilirsiniz: Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ve Ozan Beedle’ın Hikâyeleri.

Charity Projects adıyla faaliyet gösteren Comic Relief Birleşik Krallık’ta 326568 (İngiltere/Galler) ve SC039730 (İskoçya) vakıf numaraları ile kayıtlı bulunan bir hayır kuruluşudur hayır kuruluşudur. Lumos Foundation Birleşik Krallık’ta 1112575 numarasıyla (İngiltere/Galler) kayıtlı bir hayır kuruluşudur. Bu e-kitap için Pottermore Limited tarafından elde edilen hasılatın* %15’i, Birleşik Krallık’ta ve küresel olarak çocukların ve gençlerin daha iyi birer yaşama sahip olmalarına yardım edenler dâhil olmak üzere çalışma yürüten hayır kurumlarına tahsis edilecektir. Bu hasılatın %20’si Comic Relief ve %80’i Lumos Foundation arasında paylaşılacaktır.
*Hasılat, satış vergileri düşüldükten sonraki nakit fiyat veya nakit eş değer fiyatı anlamına gelir.

More from this series...

error: Right click has been disabled.