eBooks

Browse our range of eBooks from the Wizarding World. A host of languages and a world of magic, all at your fingertips.Hogwarts Library Books

Quidditch Przez Wieki

J.K. Rowling,Kennilworthy Whisp

Where to buy

Details

Format: eBook
Publication Date: 9th May, 2016
Other languages: Brazilian PortugueseBulgarianChineseDanishDutchEnglishEnglish (US)FrenchGermanHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanPortugueseSpanishSwedishTurkish
ISBN: 9781781106891

Od swojej publikacji podręcznik Quidditch przez wieki jest jedną z najpopularniejszych pozycji w Bibliotece Hogwartu. Książka czytana przez Harry’ego Pottera, Hermionę Granger i wielu innych uczniów jest niezbędnym przewodnikiem po ulubionej dyscyplinie czarodziejów.

Śledząc losy tego sportu, od jego prymitywnych początków na moczarach Queerditch Marsh po złożone współczesne zasady gry, Quidditch przez wieki pokaże ci momenty niezwykłych triumfów i spektakularnych porażek w jego historii (których nie brakuje, gdy jest się fanem Armat z Chudley).

Poznaj historię i zasady tej dyscypliny, od przykładów 700 możliwych fauli (i finału Mistrzostw Świata, w którym wszystkie zostały popełnione) po różnicę między Transylwanką a manewrem Wojowników z Woollongong.

Półki Biblioteki Hogwartu mieszą o wiele więcej fascynujących ksiąg. Jeśli podobał ci się Quidditch przez wieki, sprawdź także inne skrywane przez nią skarby: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oraz Baśnie barda Beedle’a.

Comic Relief to nazwa, pod którą działalność prowadzi Charity Projects, organizacja charytatywna zarejestrowana w Wielkiej Brytanii pod numerami 326568 (Anglia/Walia) i SC039730 (Szkocja). Lumos Foundation to organizacja charytatywna zarejestrowana w Wielkiej Brytanii pod numerem 1112575 (Anglia/Walia). 15% wpływów* otrzymanych przez Pottermore Limited ze sprzedaży tego e-booka zostanie udostępnione organizacjom charytatywnym za ich pracę w całej Wielkiej Brytanii i na całym świecie, w tym za pomaganie dzieciom i młodzieży w poprawie ich życia. Te wpływy zostaną podzielone na 20% dla Comic Relief oraz 80% dla Lumos Foundation.
*Wpływy oznaczają cenę gotówkową lub cenę ekwiwalentu gotówkowego pomniejszoną o podatki od sprzedaży.

More from this series...

error: Right click has been disabled.