eBooks

Browse our range of eBooks from the Wizarding World. A host of languages and a world of magic, all at your fingertips.Hogwarts Library Books

Baśnie barda Beedle'a

J.K. Rowling

Where to buy

Details

Format: eBook
Publication Date: 9th May, 2016
Other languages: Brazilian PortugueseBulgarianChineseDanishDutchEnglishEnglish (US)FrenchGermanHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanPortugueseSpanishTurkish
ISBN: 9781781106907

Zbiór baśni uwielbianych przez czarownice i czarodziejów w każdym wieku, Baśnie barda Beedle’a, to odpowiednik naszych Baśni braci Grimm. To wydanie zostało przetłumaczone z oryginalnego języka runicznego przez samą Hermionę Granger i zawiera pomocne adnotacje zarówno profesora Dumbledore’a, jak i J.K. Rowling.

To wspaniała okazja, aby poznać historie, które w dużej mierze przyczyniły się do pokonania Lorda Voldemorta. Klasyczne baśnie są zarówno zachwycające, jak i pouczające. Zbiór obejmuje pięć opowiadań: „Opowieść o trzech braciach” jest znana każdemu, kto czytał Harry’ego Pottera i Insygnia Śmierci; „Fontanna Szczęśliwego Losu”, „Włochate serce czarodzieja”, „Czarodziej i skaczący garnek” oraz „Czara Mara i jej gdaczący pieniek” uzupełniają kolekcję.

Półki Biblioteki Hogwartu mieszą o wiele więcej fascynujących ksiąg. Jeśli podobały ci się Baśnie barda Beedle’a, sprawdź także inne skrywane przez nią skarby: Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć oraz Quidditch przez wieki.

Całość zysków ze sprzedaży tego e-booka zostanie przekazana fundacji Lumos. Fundacja Lumos to organizacja charytatywna zarejestrowana w Anglii i Walii pod numerem 1112575.

More from this series...

error: Right click has been disabled.