eBooks

Browse our range of eBooks from the Wizarding World. A host of languages and a world of magic, all at your fingertips.Hogwarts Library Books

Ozan Beedle’ın Hikâyeleri

J.K. Rowling

Where to buy

Details

Format: eBook
Publication Date: 18th May, 2023
Other languages: Brazilian PortugueseBulgarianChineseDanishDutchEnglishEnglish (US)FrenchGermanHungarianIndonesianItalianJapaneseKoreanPolishPortugueseSpanish
ISBN: 9781789391558

Her çağdan cadılar ve büyücüler için yazılmış çokça sevilen hikâyelerin koleksiyonu Ozan Beedle’ın Hikâyeleri, büyücülük dünyasının Grimm Peri Masalları. Bu edisyon, Hermione Granger’ın eski harflerle yazılmış aslından kendisi tarafından çevrilmiştir ve Profesör Dumbledore’un ve J.K. Rowling’in faydalı notlarını içerir.

Lort Voldemort’a karşı savaşırken önemli rol oynayan bu hikâyeleri okumanın mükemmel bir fırsat olmasının yanı sıra bu klasik peri masalları, kesinlikle eşit ölçüde hem eğlendirecek hem de eğitecektir. Toplamda beş masal içerir: Harry Potter ve Ölüm Yadigârları’nı okuyan herkesin aşina olacağı “Üç Kardeşin Hikâyesi”; “İyi Kader Çeşmesi”, “Sihirbazın Kıllı Kalbi”, “Büyücü ve Zıplayan Kazan” ve “Babbitty Rabbitty ve Kıkırdayan Kütüğü”, koleksiyonu tamamlayacaktır.

Hogwarts Kütüphanesi’nin rafları, aynı zamanda daha ilgi çekici kitaplara ev sahipliği yapıyor. Ozan Beedle’ın Hikâyeleri’nden keyif aldıysanız kütüphanenin diğer hazinelerine de göz atmak isteyebilirsiniz: Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ve Çağlar Boyu Quidditch.

Bu sesli kitap için Pottermore Limited tarafından elde edilecek hasılatın* en az %90’ı yayıncı tarafından The Lumos Foundation kurumuna tahsis edilecek ve sevgi dolu ailelerde ve topluluklarda gelişebilmeleri için, kendilerine yardımcı olabilecek kuruluşların bulunmadığı dünyadaki çocuklara yardım çalışmaları için kullanılacaktır. The Lumos Foundation İngiltere ve Galler’de 1112575 hayır kuruluşu numarası ve ABD’de (EIN 47-2301085) kayıtlı bir Hayır kuruluşudur.
Hasılat, satış vergileri düşüldükten sonraki nakit fiyat veya nakit eş değer fiyatı anlamına gelir.

Dünyada 8 milyonu aşkın çocuk yetimhanelerde ve başka kurumlarda yaşamaktadır. Şaşırtıcı olan asıl şey şu ki bu çocukların yaklaşık %80’i aslında yetim değil. Doğru desteğin sağlanması hâlinde, onlara bakabilecek birer aileleri var. Lumos J.K. Rowling tarafından çocuklara yönelik olarak kurulmuş uluslararası bir hayır kuruluşudur. Adını Harry Potter’ın ışık veren büyüsünden alan Lumos’un görevi 2050 yılı itibarıyla tüm çocukların onları seven ve koruyan ailelerde büyümesini sağlamaktır.

*Hasılat, satış vergileri düşüldükten sonraki nakit fiyat veya nakit eş değer fiyatı anlamına gelir.

More from this series...

error: Right click has been disabled.