eBooks

Browse our range of eBooks from the Wizarding World. A host of languages and a world of magic, all at your fingertips.Hogwarts Library Books

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

J.K. Rowling,Newt Scamander

Where to buy

Details

Format: eBook
Publication Date: 18th May, 2023
Other languages: Brazilian PortugueseBulgarianChineseDanishDutchEnglishEnglish (US)FrenchGermanItalianJapaneseKoreanRussianSpanish
ISBN: 9781789391534

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun onaylı ders kitabı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?, ilk yayımlanışından bu yana büyücülük dünyasındaki sihirli yaratıklar hakkında vazgeçilmez bir kılavuz eser olmuştur. Aynı isimdeki film serisinden hatırlayabileceğiniz meşhur büyüzoolojist Newt Scamander’ın büyüleyici bir şekilde açıklanan büyülü yaratıklardan oluşan hayvan koleksiyonunu gösterir.

Hogwarts Kütüphanesi’nin rafları, aynı zamanda daha ilgi çekici kitaplara ev sahipliği yapıyor. Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?’dan keyif aldıysanız kütüphanenin diğer hazinelerine de göz atmak isteyebilirsiniz: Çağlar Boyu Quidditch ve Ozan Beedle’ın Hikâyeleri.

Charity Projects adıyla faaliyet gösteren Comic Relief Birleşik Krallık’ta 326568 (İngiltere/Galler) ve SC039730 (İskoçya) vakıf numaraları ile kayıtlı bulunan bir hayır kuruluşudur hayır kuruluşudur. Lumos Foundation Birleşik Krallık’ta 1112575 numarasıyla (İngiltere/Galler) kayıtlı bir hayır kuruluşudur. Bu e-kitap için Pottermore Limited tarafından elde edilen hasılatın* %15’i, Birleşik Krallık’ta ve küresel olarak çocukların ve gençlerin daha iyi birer yaşama sahip olmalarına yardım edenler dâhil olmak üzere çalışma yürüten hayır kurumlarına tahsis edilecektir. Bu hasılatın %20’si Comic Relief ve %80’i Lumos Foundation arasında paylaşılacaktır.
*Hasılat, satış vergileri düşüldükten sonraki nakit fiyat veya nakit eş değer fiyatı anlamına gelir.

More from this series...

error: Right click has been disabled.